Szukasz niecodziennego pomysłu na reklamę dla Twojej firmy lub organizacji? Długopisy wydają Ci się zbyt oklepane? Chcesz żeby potencjalni klienci kojarzyli Twoją firmę jak najlepiej? Odpowiedzią na Twoje potrzeby są… krówki reklamowe! Wszyscy kochają słodycze, a obok pysznej ciągnącej krówki nie przejdzie obojętnie nawet kobieta na diecie, nie da się im oprzeć.

krówki reklamoweDlatego jeśli organizujesz event branżowy, spotkanie z potencjalnymi klientami, wystawiasz swoją firmę na targach, zadbaj o to, żeby na stoisku Twojej marki znajdowała się misa z tymi popularnymi w Polsce słodkościami.

Jakie korzyści możesz z tego czerpać? Na papierku oplatającym popularną krówkę ciągutkę możesz umieścić wszystkie wartościowe informacje o swojej firmie. Nazwa, adres, zakres usług i kontakt dla zainteresowanych osób. Wszystko to bez problemu zmieści się na powierzchni kilku centymetrów papierka, który chroni słodką krówkę. Twoja firma ma starannie opracowane logo i chciałbyś się nim pochwalić? Nic prostszego, krówki z logo Twojej firmy staną się absolutnym hitem!

Dlaczego krówki reklamowe? Przede wszystkim to dość tania i skuteczna promocja Twojej firmy. Łatwe w transporcie i dystrybucji, łatwo na nie skusić potencjalnych klientów, którzy chętnie umilą sobie czas na targach branżowych zajadając krówkę.

A przy okazji przyjrzą się z pewnością niecodziennemu papierkowi, na którym będą informacje o Twojej działalności! W psychologii od dawna wiadomo, że ludzie działają na zasadzie skojarzeń. Jeśli zaczną kojarzyć Twoją firmę z przyjemnością, słodyczami, sukces jest gwarantowany! Dlatego właśnie warto wykorzystać krówki reklamowe w swoich kampaniach marketingowych.