Rożek dla noworodka. Absolutny must have!

Kompletując wyprawkę dla noworodka stajemy przed tysiącami dylematów. Zostając rodzicami po raz pierwszy nie mamy zielonego pojęcia co nam się rzeczywiście przyda, co jest niezbędne a co jest tylko gadżetem który będzie zbierał kurz na półce dziecięcego pokoju. Także zostając rodzicami po raz kolejny zadanie nie jest proste.

W końcu od ostatniego porodu tyle się zmieniło, tyle nowości opanowało rynek. Nic dziwnego, że sami już nie wiemy na co się zdecydować. Ostatnio coraz więcej osób zastanawia się czy faktycznie potrzebujemy rożka? Ja będę przekonywać, że tak. Podnoszenie noworodka którego ciałko jest jeszcze bardzo bezwładne nie jest wcale takie proste.

Chociaż położne często zapewniają, że dziecku wcale tak łatwo nie da się zrobić krzywdy i matki instynktownie wiedzą jak swoje dziecko nosić to jednak my sami możemy czuć się niepewnie. Rożek zdecydowanie sprawę ułatwia, szczególnie jeśli jest usztywniany, dziecko leży stabilnie i nie musimy tak bardzo martwić się o ułożenie główki. A jeśli czujemy się mistrzami w noszeniu dziecka? Czy wtedy nie warto kupować rożka? Niekoniecznie! W końcu odwiedzać nas będzie mnóstwo gości, każdy chce dziecko wziąć na ręce. Rożek dla niemowląt sprawi wówczas, że jako rodzice poczujemy spokój wiedząc, że goście stabilnie trzymają naszą pociechę.

Wiemy też, że niemowlęta mają często problemy z samodzielnym zasypianiem. Nierzadko trzeba je nosić żeby zasnęły a potem prawdziwa sztuka jest odłożenie ich do łóżeczka. Usypianie dziecka na rękach ale w usztywnianym rożku sprawia, że po zaśnięciu dziecko mniej odczuwa odłożenie do łóżeczka. Dodatkowo otulone mocno w rożek dla noworodka poczuje się ciepło i bezpiecznie co z pewnością pozytywnie wpłynie na sen naszego malucha.

Warto odwiedzić: https://szwalniasnow.pl/kategoria-produktu/rozki-beciki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *