Szansa na nowe zęby

Pewnie nie jedna osoba na świecie zna ten ból, kiedy się uśmiecha, a na jej twarzy widać ubytek w zębie lub brak jednego z nich. Jest to koszmarna sytuacja, której każdy się wstydzi. Niestety nie wiadomo z jakich powodów nie chcą pójść do stomatologa, w dzisiejszych czasach jest mnóstwo metod, które mogłyby sprawić, że ten brak zęba by zniknął.

zdrowe zębyChciałbym wam przedstawić w tym artykule kilka przykładów, jak można to osiągnąć.

Pierwszy i najbardziej znany z nich to oczywiście sztuczne zęby zrobione z tworzywa, które jest wytrzymałe, niestety nie jest to wytrzymałość, która usatysfakcjonowałaby każdego, ponieważ po kilku latach, takie zęby się kruszą i trzeba robić je na nowo, co oczywiście wiąże się z kolejnym kosztem.

Drugie zęby, które możemy sobie sprawić to złote lub srebrne jednak polecałbym takie na tylną cześć naszej szczęki, ponieważ nie wyglądają zbyt ładnie, bo nie są naszych naturalnych kolorów i bardzo się odznaczają od innych. Z drugiej strony są one również bardzo drogie, więc nie będzie na nie stać każdego.

Zęby, które osobiście polecam to implanty stomatologiczne, które stworzone są tak, aby wytrzymały bardzo długi czas. Wszystko dzięki śrubie, która zostaje umieszczona w naszych dziąsłach. Takie rozwiązanie sprawdza się niesamowicie dobrze. Implanty zębowe to jedne z najbardziej wytrzymałych sztucznych zębów na rynku. Dodatkowo nie kosztują bardzo dużo, więc wszystkich będzie na nie stać. Więcej o zabiegu dowiesz się z stomatologia-impla.pl/implanty/.

Jak widać, mamy wiele rodzajów sztucznego uzębienia, które możemy wykorzystać. Są droższe i tańsze, bardziej i mniej wytrzymałe. Wybór jednak należy do was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *