Własne nowe mieszkanie życiowym priorytetem

Często jednym z priorytetowych celów młodych ludzi jest kupno swojego pierwszego, własnego – najchętniej nowego – mieszkania. Nie jest to wcale łatwa sprawa, wymaga bowiem dużych nakładów finansowych, zwłaszcza jeśli interesuje ich Kraków i modna dzielnica Ruczaj – nowe mieszkania nie należą tam do najtańszych, dobrze ponad 6 tysięcy złotych za metr to standard w tym miejscu miasta.

Niestety o takie środki finansowe jest bardzo trudno, gdy młody człowiek dopiero skończył swoją edukację i podjął pierwszą poważną pracę. Teoretycznie na nowe mieszkania można wziąć kredyty hipoteczne, ale i o te młodym ludziom nie jest łatwo.

Ktoś powie, że atrakcyjniejsze dla młodych nabywców okażą się mieszkania stare, wymagające gruntownego remontu. Są one przecież zdecydowanie tańsze. Jednak patrząc wraz z kosztem generalnego remontu już tak kolorowo nie jest. Pewnie i po części dlatego to akurat sprzedaż nowych mieszkań jest popularniejsza wśród młodych nabywców.

nastepny etap inwestycji moj dom oferujacej nowe mieszkania na ruczajuNowe mieszkania na Ruczaju w trakcie realizacji – inwestycja Mój Dom

Najważniejszym czynnikiem, przez który młodzi ludzie decydują się pomimo wysokich kosztów na nowe mieszkania na Ruczaju jest z pewnością fakt, że jednym z kryteriów dofinansowania z programów, takich jak Dom Dla Młodych, jest konieczność zakupu mieszkania nowego.

Bardzo atrakcyjne, nie tylko dla młodych poszukiwaczy własnego lokum, są nowe mieszkania od deweloperów w Krakowie. Szczególnie interesujące, pod kątem poszukiwania nowego mieszkania, z pewnością dla wielu ludzi będą tereny z dobrą komunikacją miejską i infrastrukturą oraz pełne nowoczesnych inwestycji. Wszystkie te kryteria spełnia bez problemu Ruczaj. Nowe mieszkania w tym rejonie, to mieszkania o których warto pomyśleć na poważnie jeśli poszukujemy nowego miejsca zamieszkania.

Jedną z ofert nowych mieszkań na Ruczaju znajdziemy tu:
http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/ruczaj/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *