Jednym z ważniejszych aspektów podczas ślubu jest sama otoczka jakże ważnego wydarzenia. Podczas niego Pan młody jak i Pani młoda decydują się na eleganckie i przeważnie kosztowne stroje. Moda ślubna jest ważnym elementem prezencji każdej pary. Dla Pana liczy się ładny, schludny garnitur, zaś Pani przeszukuje sukni ślubnej i liczy, że znajdzie tą najlepszą.

suknia ślubnaPodobnie było w sytuacji mojej siostry, która miała w najbliższym czasie wyjść za mąż. To ona zadzwoniła do mnie w sobotni wieczór i poprosiła mnie bym następnego dnia pomógł jej wybierać suknie bo chciała zrobić niespodziankę dla swojego męża. Zgodziłem się – w końcu to moja siostra. Następnego dnia pojechaliśmy do specjalnego sklepu, który skupia się wokół ślubów i oferuje między innymi suknie ślubne. I tak tam byliśmy w stanie dostać co tylko chcieliśmy. Oczywiście ceny były też odpowiednio wysokie. Były to przedmioty i różnorakie ubrania najwyższej jakości. Na samym wstępie zostaliśmy miło powitani. Było to profesjonalne zachowanie ze strony sprzedającego. Następnie zostaliśmy zapytani co konkretnie chcemy. I tak od tej chwili miałem najdłuższą swoją wizytę w sklepie jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Sukni było do wyboru bez liku. Każda z nich została przymierzona i wybrane zostały tylko najlepsze.

Następnie następowała eliminacja z tych najlepszych. I tak po trzech godzinach udało nam się wyjść ze sklepu z kupioną suknią ślubną i dodatkowo całą stylizacją, która została wykonana w gratisie do sukni. Następnie czekaliśmy na przyszłego męża siostry by zrobić mu niespodziankę. Po niedługim oczekiwania wreszcie wrócił i był zaskoczony.